آگهی استخدام
Pooya Gharb | درباره ما

 

شرکت پویا غرب در سال 1373 تأسیس شد و با اتکا به ایزد یکتا و تلاش و کوشش شبانه روزی پرسنل زحمتکش و متعهد خود، در سال 78 تولید هادی های هواییACSR را با ظرفیت سالانه 90 تن آغاز کرد و در همان سال موفق به دریافت عنوان واحد تولیدی نمونه و دریافت لوح تقدیر از ریاست محترم جمهوری گردید.

هم اکنون شرکت پویا غرب، بزرگترین تولید کننده هادی های هوایی فشار قوی در ایران با ظرفیت تولیدی 100,000 تن در سال، موفق به تولید نسل جدید هادی های پرظرفیت شده و به عنوان بزرگترین تولید کننده نسل جدید هادی های پرظرفیت در آسیا و اروپا خط تولید جدید خود را با یاری کارکنان و مدیران شرکت، راه اندازی می کند. به این ترتیب گستره محصولات تولیدی پویاغرب شامل انواع هادی های ACSR، مفتول ACSRکلد شده که برای اولین بار در ایران توسط پویاغرب تولید شد، کابل های OPGW، هادی های نسل جدید و کابل های پرظرفیت می شود.

این شرکت با همتی مضاعف در جهت جلب رضایت مشتریان خود، اکنون قادر به ارائه خدمات به بالاترین سطح کیفیت محصولات با تجهیز آزمایشگاه مرجع و همکار اداره استاندارد و تحقیقات صنعتی آماده ارائه خدمات در این زمینه می باشد.

از مهمترین اقدامات این شرکت صادرات کالا به کشورهایی از جمله ترکیه، لیبی، بحرین، سودان، عراق و ترکمنستان بوده که باعث ارز آوری قابل توجهی در این راستا شده ایم.

از دیگر اقدامات طرح و توسعه صورت گرفته توسط پویا غرب ؛ اقداماتی همچون بازگشایی دانشگاه علمی، کاربردی پویا غرب در کارخانه و دریافت پروانه تحقیق و توسعه از وزارت صنایع و معادن می باشد. همچنین پویا غرب به عنوان اولینو تنها شرکت در خاور میانه، ایستگاه تست هادی های پرظرفیت را ایجاد و راه اندازی کرده است.

شرکت پویا غرب، منابع انسانی را بزرگترین سرمایه معنوی خود دانسته و در این راستا با راه اندازی خطوط تولید و ایجاد فرصتهای شغلی جدید، در حال حاضر بالغ بر 500 نفر پرسنل دارد.

Ask a question
1000 characters left